oleander.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
oleander.blog.bielsko.pl/rss
strona główna - oleander.blog.bielsko.pl

Komentarzy (0)

Nowoczesna architektura.

  

Czy ktoś Z Was czytelników bloga, bo mam nadzieję, że ktoś to jednak czyta :P Zastanawiał się kiedyś nad tym jak ta nowoczesność w architekturze jest widoczna w miastach? Coraz to nowe kształty, materiały budowlane. Już nie wspomnę tutaj o nowych technologiach. Czasem jak przechodzę ulicą, to się zastanawiam czy to jeszcze mój świat czy jakiś inny ten filmowy. O kosmosie i innym skomputeryzowanym świecie. Ale muszę przyznać robi wrażenie.

2017-03-09 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Komfort osób starszych

  
Kurczę, muszę zrobić zamówienie do fundacji na pieluchomajtki dla dorosłych, bo te zwykłe nie pieluchy teraz kompletnie nie mają u nas wzięcia. A, bo ja zapomniałam Wam chyba powiedzieć, że pomagamy naszym biednym i starszym podopiecznym i czasem dajemy im (wyposażenie) za darmo. Piękny gest, a nasza społeczność naprawdę nam pomaga i się niekiedy dorzuca. Teraz szukam jakiś tanich. Ten artykuł jest dosyć spoko, http://zakupowyporadnik.pl/jakie-pieluchomajtki-dla-doroslych/, ma bardzo dużo ciekawych propozycji i zagadnień poruszonych, o których nawet ja zapomniałam.
2017-02-10 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Świetne zdjęcie :)

  

Nie lubię zimy, ale to zdjęcie robi na mnie wrażenie i sprawia, że chciałabym tam być. Szkoda, że nie umiem jeździć ani na nartach, ani na desce. Fajnie by było poczuć trochę tej adrenaliny zimowej. Może kiedyś się nauczę, ale jeszcze nie jestem gotowa. Rzadko wyjeżdżam gdzieś zimą, wolę letnie wakacje, ale może warto to zmienić.

2017-02-10 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Spokojny dzień :)

  
Hejka co tam u Was ?: ) U mnie w miarę spokojnie siedzę sobie w pracy i nic praktycznie się nie dzieje. Chyba wszyscy już powoli myślą o weekendzie. Nawet telefonów mało, ale w sumie to dopiero początek dnia, więc jeszcze wszystko może się zdarzyć: )
2017-02-10 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Niedawno zadzwoniła do mnie siostra i oznajmiła mi, że jest w ciąży. Co prawda to dopiero 5 tydzien więc trzeba jeszcze uważać z radością, ale ja i tak się cieszę. Jest jeszcze w euforii, bo tak długo się z moim szwagrem starali. Ale jednak ma od dawna bardzo poważne kłopoty z sercem więc się trochę obawiamy. Oby wszystko było w porządku.
2017-01-31 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Archiwum:


2017
» kwiecień (2)
» marzec (4)
» luty (3)
» styczeń (3)

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 5652
Newsów: 12
Komentarzy: 0
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Oleandrowy blog, blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała