oleander.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
oleander.blog.bielsko.pl/rss
strona główna - oleander.blog.bielsko.pl
Archiwum newsów - marzec 2017

Mój kolega ma dosyć nietypowe hobby. Odnawia stare samochody, a potem je sprzedaje. Nie wiem gdzie on je znajduję. Myślę, że to bardzo kosztowne hobby. Nie odważyłabym się na ten krok, ale mówi mi, że ma sporo chętnych na takie samochody. Ja kiedyś jeździłam na takie wystawy, ale z biegiem czasu mi to przeszło. A wy lubicie stare samochody?

2017-03-09 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Odkurzacz to już nie to.

  

Moja znajoma często bywa na pokazach sprzętów domowych i jak u niej byłam to opowiadała mi o nowoczesnym urządzeniu jakim jest mop parowy. Nie tylko sprząta dywany, ale także może myć za nas okna czy fugi, albo inne dostępne rzeczy. Szczerze mówiąc mam już trochę dosyć swojego odkurzacza, przy którym muszę się nieźle namęczyć by sprzątnąć mieszkanie. Zaczęłam szukać i znalazłam takie coś http://paprykowyblog.blox.pl/2017/02/Precz-z-bakteriami.html widać, że ta pani też szukała czegoś podobnego. Warto więc to sprawdzić.

2017-03-09 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Często się wzruszam.

  
Ostatnio bardzo często się wzruszam. Najczęściej, gdy widzę małe dzieci. Reklamy z dziećmi bardzo na mnie działają, wzruszając do głębi. Was tez?. Nie wiem, czy ktoś z Was widział taką reklamę, gdzie były pokazane dwa pokolenia: Najpierw dzieci wykonujące obowiązki rodziców, czyli praca, dom itd., a potem rodzice jako mąż i żona. Niestety nie pamiętam, jaka to była reklama. Ktoś z Was wie, czego dotyczyła? : )

2017-03-09 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Nowoczesna architektura.

  

Czy ktoś Z Was czytelników bloga, bo mam nadzieję, że ktoś to jednak czyta :P Zastanawiał się kiedyś nad tym jak ta nowoczesność w architekturze jest widoczna w miastach? Coraz to nowe kształty, materiały budowlane. Już nie wspomnę tutaj o nowych technologiach. Czasem jak przechodzę ulicą, to się zastanawiam czy to jeszcze mój świat czy jakiś inny ten filmowy. O kosmosie i innym skomputeryzowanym świecie. Ale muszę przyznać robi wrażenie.

2017-03-09 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Archiwum:


2017
» kwiecień (2)
» marzec (4)
» luty (3)
» styczeń (3)

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 5671
Newsów: 12
Komentarzy: 0
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Oleandrowy blog, blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała