oleander.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
oleander.blog.bielsko.pl/rss
strona główna - oleander.blog.bielsko.pl
Archiwum newsów - luty 2017

Komentarzy (0)

Komfort osób starszych

  
Kurczę, muszę zrobić zamówienie do fundacji na pieluchomajtki dla dorosłych, bo te zwykłe nie pieluchy teraz kompletnie nie mają u nas wzięcia. A, bo ja zapomniałam Wam chyba powiedzieć, że pomagamy naszym biednym i starszym podopiecznym i czasem dajemy im (wyposażenie) za darmo. Piękny gest, a nasza społeczność naprawdę nam pomaga i się niekiedy dorzuca. Teraz szukam jakiś tanich. Ten artykuł jest dosyć spoko, http://zakupowyporadnik.pl/jakie-pieluchomajtki-dla-doroslych/, ma bardzo dużo ciekawych propozycji i zagadnień poruszonych, o których nawet ja zapomniałam.
2017-02-10 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Świetne zdjęcie :)

  

Nie lubię zimy, ale to zdjęcie robi na mnie wrażenie i sprawia, że chciałabym tam być. Szkoda, że nie umiem jeździć ani na nartach, ani na desce. Fajnie by było poczuć trochę tej adrenaliny zimowej. Może kiedyś się nauczę, ale jeszcze nie jestem gotowa. Rzadko wyjeżdżam gdzieś zimą, wolę letnie wakacje, ale może warto to zmienić.

2017-02-10 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)
Komentarzy (0)

Spokojny dzień :)

  
Hejka co tam u Was ?: ) U mnie w miarę spokojnie siedzę sobie w pracy i nic praktycznie się nie dzieje. Chyba wszyscy już powoli myślą o weekendzie. Nawet telefonów mało, ale w sumie to dopiero początek dnia, więc jeszcze wszystko może się zdarzyć: )
2017-02-10 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Archiwum:


2017
» kwiecień (2)
» marzec (4)
» luty (3)
» styczeń (3)

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 5670
Newsów: 12
Komentarzy: 0
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Oleandrowy blog, blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała